Συγχαρητήριο μήνυμα του Δημάρχου Ναυπακτίας προς τον νέο Αστυνομικό Δ/ντη Αιτωλίας
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%9A%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%97%CE%A3_0.jpg?itok=2R6-EYWE)
Ο Δήμαρχος Ναυπακτίας Βασίλης Γκίζας με μήνυμά του συνεχάρη τον νέο Αστυνομικό Διευθυντή Αιτωλίας Κώστα Κακούση.
Το μήνυμα του κ.Γκίζα:
"Τα θερμά μου συγχαρητήρια στον ναυπάκτιο και αγαπητό φίλο Κώστα Κακούση για την ανάληψη των νέων καθηκόντων του ως Αστυνομικού Διευθυντή Αιτωλίας. Ο ίδιος, είναι γνωστό ότι, διακρίνεται για τη συνέπεια και το υψηλό αίσθημα καθήκοντος και είμαι βέβαιος ότι η αγαστή μεταξύ μας συνεργασία θα συνεχιστεί.
Εύχομαι ολόψυχα καλή δύναμη στο απαιτητικό έργο του!"