Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα από την Παπαχαραλάμπειο Δημοτική Φιλαρμονική Ναυπάκτου
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/1%20%2813%29_1.jpg?itok=nirvcMyo)
Τα Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα παιάνισε και πάλι, μετά από ένα χρόνο απουσίας λόγω πανδημίας, η Παπαχαραλάμπειος Δημοτική Φιλαρμονική Ναυπάκτου υπό την μπαγκέτα του Μαέστρου Δημήτρη Αμπατζή.
Οι δρόμοι της Ναυπάκτου πλημμύρισαν εορταστικές μελωδίες, ενώ την καθιερωμένη εορταστική επίσκεψη στο Δημαρχείο παρακολούθησε ο Δήμαρχος Βασίλης Γκίζας μαζί με τους εργαζόμενους ανταλλάσσοντας με τα παιδιά της Φιλαρμονικής ευχές για υγεία και καλές γιορτές.