Την Τρίτη, 22 Σεπτεμβρίου η πρώτη συνάντηση για την Παιδική Χορωδία
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%A7%CE%BF%CF%81%CF%89%CE%B4%CE%AF%CE%B1.jpg?itok=rC2zwh84)
Ο Δήμος Ναυπακτίας ενημερώνει ότι, την Τρίτη, 22 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 17:00, πραγματοποιείται στο κτήριο Τσώνη (παραλία Ψανής), η πρώτη συνάντηση της Παιδικής Χορωδίας για τη φετινή μουσική χρονιά.
Η συνάντηση είναι ανοικτή για όλους τους γονείς που επιθυμούν να εγγράψουν τα παιδιά τους στη Χορωδία και κατά τη διάρκεια αυτής θα τεθούν τα εξής θέματα:
- Μέτρα πρόληψης και προστασίας COVID, σύμφωνα με τις εγκυκλίους.
- Ορισμός ημέρας και ώρας μαθήματος, σύμφωνα με το πρόγραμμα των παιδιών.
Υπεύθυνη είναι η μουσικός Πόλυ Τριανταφύλλου και τα μαθήματα είναι ΔΩΡΕΑΝ.