Εκδήλωση του ΕΕΕΕΚ Ναυπάκτου με ομιλητή τον Δημήτρη Παπανικολάου
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%95%CE%9A%CE%94%CE%97%CE%9B%CE%A9%CE%A3%CE%97%20%CE%95%CE%95%CE%95%CE%95%CE%9A_29_3_2024.jpg?itok=YSrUKWyD)
Στην ξεχωριστή εκδήλωση του ΕΕΕΕΚ Ναυπάκτου «Εκπαιδευόμαστε στην Αναπηρία» με ομιλητή τον πρώην διεθνή καλαθοσφαιριστή κ.Δημήτρη Παπανικολάου, παρευρέθηκαν ο Δήμαρχος Ναυπακτίας κ.Βασίλης Γκίζας και ο Αντιδήμαρχος Παιδείας κ.Νίκος Ραυτόπουλος.
Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στο ΕΕΕΕΚ και σε όσους συνέβαλαν στην προετοιμασία και διεξαγωγή της εκδήλωσης που πραγματοποιήθηκε με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Αυτισμού!