Ξεκινούν στις 4 Μαρτίου τα Προγράμματα «Άθληση για Όλους» στην Ναύπακτο και το Αντίρριο
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%91%CE%98%CE%9B%CE%97%CE%A3%CE%97%20%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%9F%CE%9B%CE%9F%CE%A5%CE%A3.jpg?itok=x39PeRGr)
Ο Δήμος Ναυπακτίας ενημερώνει ότι ξεκινούν στις 4 Μαρτίου 2024, σε Ναύπακτο και Αντίρριο, τα Προγράμματα «Άθληση για Όλους», που υλοποιούνται σε συνεργασία με την Γενική Γραμματεία Αθλητισμού.
Στόχος των Προγραμμάτων είναι η βελτίωση της φυσικής κατάστασης, η δημιουργία αθλητικής συνείδησης, η αξιοποίηση του ελεύθερου χρόνου, η ανάπτυξη αθλημάτων, η αναψυχή και η βελτίωση της ποιότητας ζωής των δημοτών.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με τα τηλέφωνα:
Μεντζά Κονδύλω: 6937015078
Μελίστα Δήμητρα: 6946710466
Βέλκοβα Νίνα: 6999430569