Ναυπακτία: Συνεχίζουν να επιχειρούν τα μηχανήματα και το προσωπικό του Δήμου
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%92%CF%81%CE%B1%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%AE_.jpg?itok=tXzAFj9d)
Συνεχίζουν να επιχειρούν τα μηχανήματα και το προσωπικό του Δήμου Ναυπακτίας στα σημεία όπου παρουσιάζονται προβλήματα, λόγω των έντονων βροχοπτώσεων των τελευταίων ωρών.
Νωρίτερα, ο Δήμαρχος κ.Βασίλης Γκίζας βρέθηκε στην Κοινότητα Ποκίστας. Ενώ, άμεση ήταν η επέμβαση του Δήμου και στο Χάνι Λόη όπου σημειώθηκε κατολίσθηση.
Οι επεμβάσεις θα συνεχιστούν για την αποκατάσταση των ζημιών που προκλήθηκαν από τις έντονες βροχοπτώσεις.