Νέα γήπεδα βόλεϋ, μπάσκετ και ποδοσφαίρου 5x5 στο 1ο Γυμνάσιο-Λύκειο
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%93%CE%97%CE%A0%CE%95%CE%94%CE%91_4.jpg?itok=YNlMIZR8)
Μία ακόμη εστία αθλητικών υποδομών στον αύλειο χώρο του κτηριακού συγκροτήματος του 1ου Γυμνασίου-Λυκείου Ναυπάκτου.
Παραδίδονται 3 γήπεδα (βόλεϋ, μπάσκετ, ποδοσφαίρου 5x5) στη νεολαία της πόλης, μετά από ενέργειες της Διεύθυνσης Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Κοινωνικών Υποθέσεων, της Β/θμιας Σχολικής Επιτροπής Δ.Ναυπακτίας, τους Διευθυντές και τους Καθηγητές Φυσικής Αγωγής των δύο σχολείων, αλλά και τους Συλλόγους Γονέων και Κηδεμόνων.